Aktuality Pravidla Harmonogram Archiv Kontakt Přihláška
11. ledna 2018
Kadeřnická soutěž AICHI 2018 startuje

Skvělá příležitost pro všechny kadeřníky a kadeřnice! Vyzkoušejte své kadeřnické dovednosti a kreativitu, dejte o sobě vědět a bavte se! Již 15. ledna vypukne další ročník sotěže o nejlepší proměnu AICHI 2018. Na vítěze 16. ročníku čekají ceny v hodnotě 60 tisíc korun a pomyslné žezlo v soutěži o nejlepší proměnu.

 

Přihlášky můžete posílat dvěma způsoby:

1. Elektronicky – Na webu www.aichi.cz vyplňte údaje a přiložte fotografii vaší proměny.

2. Poštou na adresu pořadatele – Pošlete tištenou přihlášku s fotografiemi na CD/DVD/USB na adresu pořadatele.

Přihlášky musí být u pořadatele nejpozději do půlnoci 31. března 2018.

 

Kompletní pravidla soutěže naleznete na webu www.aichi.cz/osoutezi.html

 

Dotazy posílejte na e-mail soutez@aichi.cz.

 

Termíny soutěže AICHI 2018:
15. ledna – 31. března – Přihlašování do základního kola
16. dubna – Vyhlášení 24 semifinalistů
12. května – Semifinálové kolo
4. června – Vyhlášení 12 finalistů
11. srpna – Finálové kolo a večeře porotců
3. – 28. září – Hlasování o cenu veřejnosti
V průběhu října – Galavečer

18. ledna 2017
Kadeřnická soutěž aichi zná své vítěze

Již 15. ročník kadeřnické soutěže AICHI vyvrcholil 3. října v prostorech Fóra Karlín slavnostním galavečerem. Vlasovou show předvedli hvězdy kadeřnického světa – rakouský kadeřník Mario Krankl a vlasový stylista Vincent Moutault z Francie. Viděli jsme také hudební vystoupení Emmy Smetany, taneční vystoupení bratrů Kristiána a Marka Mensových a samotné vyhlášení výsledků AICHI 2017! Galavečer moderoval Leoš Mareš.

Během večera byla poprvé představena nová kolekce Bomton studií Talking Heads. Podílel se na ní Art Team pod vedením Jany Langmajerové. Jako každý rok byla pro diváky přichystaná i skvělá show – přehlídka avantgardy. „U avantgardy jsme kladli důraz na zachování a zvýraznění střihových linek modelů s použitím přírodních materiálů a vzorů, jako je například peří, perly a květiny. Výsledkem je minimalistický vzhled cele kolekce,“ líčí Creative Director Jana Langmajerová.

A jak dopadly výsledky? První místo vyhrál Jan Rigó z Prahy. Druhé místo obsadila Lenka Daks a třetí Jana Jun Šrámková. Veřejnosti se nejvíce líbila proměna Olgy Dimitrasco.

11. září 2017
Galavečer AICHI 2017

Už 15. ročník kadeřnické soutěže AICHI vyvrcholí 3. října v prostorech Fóra Karlín slavnostním galavečerem. Vlasovou show předvedou rakouský kadeřník Mario Krankl a vlasový stylista Davines Vincent Moutault. Uvidíte práci Bomton studií – novou kolekci pro rok 2018 a avantgardní vlasovou show pod vedením Jany Langmajerové. Také hudební vystoupení Emmy Smetany a samotné vyhlášení výsledků AICHI 2017! Galavečer bude moderovat Leoš Mareš.

Vstupenky zakoupíte zde.

10. září 2017
Vyberte vítěze ceny veřejnosti

Soutěž AICHI 2017 se blíží do svého velkého finále! Odborná porota už vybírá ty nejlepší proměny, kterým udělí první, druhé a třetí místo. Zapojit se však můžete i vy! Pouze na vás je, kdo se stane vítězem prestižní Ceny veřejnosti v roce 2017.

Do finále postupuje celkem 12 finalistů a jen jeden se může stát vítězem, pro kterého hlasuje veřejnost. Cenu může získat kterýkoli z 12 kadeřníků. Finální výsledky se dozvíte přímo v průběhu galavečera. Nenechte v tom svého kadeřníka samotného a pozvěte k hlasování své přátele, ať může zářit! Hlasovat můžete až do 30. 9. 2017.

Hlasovat můžete zde.

Facebook Instagram